"Отбасы және мектеп"

02.07.2023

Бүгін біздің мектепте директорлардың ТЖ жөніндегі орынбасарлары мен РҚБ әдістемелік кабинетінің қатысуымен "Отбасы мен мектептің өзара іс-қимылы" тақырыбында аудандық семинар өтті.

Отбасы мен мектептің ынтымақтастығы мұғалімдер, оқушылар мен ата-аналар арасындағы қарым-қатынасты үйлестіруге бағытталған.

Семинар белсенді, динамикалық режимде пікір алмасумен өтті.

Тарих пәнінің мұғалімі О. А. Сумина ата-аналар жиналысының мысалында ата-аналар қоғамымен өзара әрекеттесу кезінде қандай формалар мен әдістер қолданылатынын көрсетті.

Педагог-психологтар А. К. Ештаева мен Ж.К. Мукушева "отбасы - бала - мектеп"тренинг - практикумын өткізді.

Директордың ТЖ жөніндегі орынбасары С. и. Яросевич "біз бірлік үшін" шеберлік сыныбын көрсетті, оның барысында "отбасы мен мектеп бірлігінің символы" акциясы өткізілді - "Отбасы және мектеп"арнайы жабдықталған стендінде семинарға қатысушылардан ата-аналарға, балаларға және педагогтарға арналған тілектері бар ленталарды байлау.

Семинардың барлық қатысушылары салтанатты түрде сертификаттармен марапатталды.

@esil_oo1
@svobodnenskaya.shkola